O nas

O firmie

Firma DISEL POMP zapewnia najwyższy poziom personalnej obsługi w myśl zasady, że Klient jest najważniejszy. Wszyscy korzystający z usług naszej firmy odczują, że wkładamy serce w naszą pracę, a problemy korzystających z naszych usług nie są nam obce, choć spoglądamy na nie obiektywnie.

Klient w naszym warsztacie odnajdzie fachowych pracowników, którzy swoją postawą, wiedzą i rzetelnością, rozwiązują usterki w pojazdach najszybciej i najlepiej jak potrafią.

W naszej firmie możesz zregenerować swoje wtryskiwacze lub kupić fabrycznie nowe bądź zregenerowane wtryski , pompy wtryskowe oraz pompowtryskiwacze!

Czym jest regeneracja wtryskiwaczy?

Regenerację wtryskiwaczy poprzedza się wizualnymi oględzinami z wykorzystaniem mikroskopu oraz tzw. testem przelewu, z pomocą którego można ocenić stan końcówki, podającej paliwo do komory silnika, oraz miejsca rozszczelnień wtrysków i ilość paliwa powracającą do układu. Takie wstępne sprawdzenie wtryskiwaczy przeprowadzają wyspecjalizowane warsztaty.

Po diagnozie obszarów uszkodzenia i sprawdzeniu stopnia oraz miejsc zanieczyszczenia wtryskiwaczy, następuje gruntowne czyszczenie z wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej, a następnie wymiana elementów na nowe oraz ponowne dostosowanie parametrów pracy i wykonanie szeregu testów funkcjonalnych.

Sama regeneracja wtryskiwaczy to proces żmudny, wymagający wiedzy i doświadczenia zajmującym się nim mechaników, jak również profesjonalnego sprzętu i wyposażenia warsztatu.

Nasi partnerzy

Kiedy powinieneś zgłosić się na regenerację wtryskiwaczy?

Uszkodzone czy też zużyte wtryski objawią się następująco:

  • dym wydobywający się z wydechu
  • mniejsza efektywność silnika
  • wyższe spalanie
  • błędy w komputerze pokładowym i kontrolka „check engine”
  • problemy z odpalaniem auta, gdy silnik jest zimny
  • zauważalnie słabsze działanie silnika
  • niespodziewane gaśnięcie silnika

Kontakt

Godziny pracy:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT

© 2022 AdvertPro • All Rights Reserved